Kurzy a dílny

Pořádáme scrapbookingové dílny zaměřené především na tvorbu alb. Stačí ti fotky, přijít a nic víc k zahájení scrapbooku nepotřebuješ. Naše kurzy a dílny se konají v Brně, jsou určeny pro dospělé a jsou vhodné i pro úplné začátečníky.

Rovnou na rozpis

Co můžeš od Nápadílny očekávat

pomoc

Pomocnou ruku

Co víme, to rády sdílíme a tak se můžete těšit, že budeme předávat vlastní scrapbookingové tipy a triky. Rozhodně ještě nevíme vše, můžete se ale spolehnout, že to, co víme, se vám na kurzu budeme snažit předat.line

material2Materiál

Na rozdíl od jiných dílen, k nám stačí, pokud si donesete pouze fotky a výstřižky, které do scrapbooku chcete zařadit a vše ostatní vám poskytneme. Papíry, barvy, lepidla, nálepky, řezáky, květy, raznice… V ceně obdržíte i vlastní startovací balíček – listy, tvrdé desky a kroužky na svázání svého prvního scrapbooku.
lineline

inspiraceInspiraci

Jedním z našich cílů je vytvořit takovu atmošku, aby Nápadílna byla místo pro setkávání stejně naladěných lidí, kteří se budou navzájem inspirovat. Během kurzů budeme určitě postupně zkoušet i nové scrapbookingové techniky, hledat nové náměty a nápady pro další tvoření.
line

individualni pristup

Individuální přístup

Zní to jako klišé, myslíme to ale vážně. Proto je kapacita pro všechny naše kurzy omezena pouze na 7 účastníků.
line

materialSkutečný výsledek

Z kurzu si odnesete svůj výtvor a základ i vše potřebné pro následné rozšiřování scrapbooku, který na dílně začnete.

 

 

 

line

Termíny a přihlašování

Dílny máme většinou v podvečer a jejich délka se pohybuje okolo 2 hodin.

Jít na aktuální rozpis

Kurzy vypisujeme postupně. Pokud chceš být v obraze, stačí nás sledovat na Facebooku.

Pokud máš chuť s námi podniknout něco mimo vypsané kurzy, určitě nám napiš. Máme už za sebou pořádání teambuildingů a dalších akcí.